HOME > RENT > The Mount Austin
(S) 1,576
sq.ft.
/ (G) 2,035
sq.ft.
3
4
Property ID: 244168
Last Updated: 2026/05/04
The Mount Austin
The Mount Austin
For Rent
HKD 98,500
@62
Building Information
Building Name
The Mount Austin
Address
The Mount Austin, No. 8 Mount Austin Road, Peak, Hong Kong
Developer
Year Built
2002