HOME > RENT > Belgravia
(S) 1,875 sq.ft. / (G) 2,390 sq.ft.
3
2
Property ID: 227503
Last Updated: 2026/05/04
Belgravia
Belgravia
For Rent
HKD 98,000 @52
Building Information
Building NameBelgravia
AddressBelgravia, No. 57 South Bay Road, Repulse Bay, Hong Kong
Developer
Year Built1989
FacilitiesGymnasium, Swimming Pool
Size of Development-