HOME > RENT > Hillsborough Court
(S) 1,130 sq.ft. / (G) 1,385 sq.ft.
3
2
Property ID: 109890
Last Updated: 2026/05/05
Hillsborough Court
Hillsborough Court
For Rent
HKD 65,000 @57
Building Information
Building NameHillsborough Court
AddressHillsborough Court, No. 18 Old Peak Road, Mid-Levels Central, Hong Kong
Developer
Year Built1993