HOME > RENT > Stanford Villa
(S) 855
sq.ft.
/ (G) 1,052
sq.ft.
3
2
Property ID: 237809
Last Updated: 2026/05/05
Stanford Villa
Stanford Villa
For Rent
HKD 49,000
@57
Building Information
Building Name
Stanford Villa
Address
Stanford Villa, No. 7 Stanley Village Road, Stanley, Hong Kong
Developer
Year Built
1995