HOME > RENT > The Unit Soho
(S) 241
sq.ft.
/ (G) 351
sq.ft.
1
1
Property ID: 246255
Last Updated: 2026/05/06
The Unit Soho
The Unit Soho
For Rent
HKD 28,000
@116
Building Information
Building Name
The Unit Soho
Address
The Unit Soho, No. 28 Old Bailey Street, Central, Hong Kong
Developer
Emperor Property Management (HK) Limited
Year Built
2024