SEARCH
HOME > RENT > 3 Macdonnell Road
(S) 885
sq.ft.
/ (G) 1,609
sq.ft.
2
2
Property ID: 242827
Last Updated: 2026/05/07
3 Macdonnell Road
3 Macdonnell Road
For Rent
HKD 69,000
@77
Building Information
Building Name
3 Macdonnell Road
Address
3 Macdonnell Road, No. 3 Macdonnell Road, Mid-Levels Central, Hong Kong
Developer
Year Built
0