HOME > RENT > Undercliff
(S) 2,849
sq.ft.
/ (G) -
sq.ft.
3
2
Property ID: 244370
Last Updated: 2026/05/08
Undercliff
Undercliff
For Rent
HKD 148,000
@51
Building Information
Building Name
Undercliff
Address
Undercliff, No. 47-49 Plantation Road, Peak, Hong Kong
Developer
Year Built
1981