HOME > RENT > Centrestage
(S) 1,267 sq.ft. / (G) 1,678 sq.ft.
3
2
Property ID: 126006
Last Updated: 2026/05/11
Centrestage
Centrestage
For Rent
HKD 95,000 @74
Building Information
Building NameCentrestage
AddressCentrestage, No. 108 Hollywood Road, Sheung Wan, Hong Kong
Developer
Year Built2006
FacilitiesGymnasium, Swimming Pool, Function Room, Pets Allowed
Size of Development-