HOME > RENT > One Wanchai
(S) 319 sq.ft. / (G) - sq.ft.
1
1
Property ID: 12130
Last Updated: 2026/05/12
One Wanchai
One Wanchai
WITH TENANCY
For Sale
HKD 8,600,000 @26,959
Building Information
Building NameOne Wanchai
AddressOne Wanchai, No. 1 Wan Chai Road, Wan Chai, Hong Kong
Developer
Year Built2012