HOME > RENT > Tavistock II
(S) 1,236 sq.ft. / (G) 1,655 sq.ft.
3
2
Property ID: 58795
Last Updated: 2026/05/15
Tavistock II
Tavistock II
For Rent
HKD 90,000 @72
Building Information
Building NameTavistock II
AddressTavistock II, No. 10A Tregunter Path, Mid-Levels Central, Hong Kong
Developer
Year Built1999