HOME > RENT > The Avenue
(S) 515 sq.ft. / (G) - sq.ft.
2
1
Property ID: 74962
Last Updated: 2026/05/15
The Avenue
The Avenue
For Rent
HKD 33,000 @64
Building Information
Building NameThe Avenue
AddressThe Avenue, No. 200 Queen's Road East, Wan Chai, Hong Kong
Developer
Year Built2014