HOME > RENT > The Summa
(S) 1,513 sq.ft. / (G) - sq.ft.
3
3
Property ID: 88577
Last Updated: 2026/05/15
The Summa
The Summa
For Sale
HKD 45,400,000 @30,006
Building Information
Building NameThe Summa
AddressThe Summa, No. 23 Hing Hon Road, Sai Ying Pun, Hong Kong
Developer
Year Built2013