HOME > RENT > Bohemian House
(S) 700
sq.ft.
/ (G) -
sq.ft.
3
2
Property ID: 29991
Last Updated: 2026/05/18
Bohemian House
Bohemian House
For Rent
HKD 46,000
@65
Building Information
Building Name
Bohemian House
Address
Bohemian House, No. 321 Des Voeux Road West, Western, Hong Kong
Developer
Year Built
2017