HOME > RENT > The Rednaxela
(S) 671
sq.ft.
/ (G) 914
sq.ft.
2
2
Property ID: 53338
Last Updated: 2026/05/21
The Rednaxela
The Rednaxela
WITH TENANCY
For Sale
HKD 13,700,000
@20,417
Building Information
Building Name
The Rednaxela
Address
The Rednaxela, No. 1 Rednaxela Terrace, Mid-Levels West, Hong Kong
Developer
Year Built
1998